ANKET


 Sitemizi beğendiniz mi ?

 Evet [1398]

 Hayır [1838]

 

 

PİYASALAR


Dolar

Euro

Alış

TL TL

Satış

TL TL

 

HAVA DURUMU


DENİZLİ  DENİZLİ  DENİZLİ

 
 
       
 
 
 
Sektörlerin Lojistik Hizmetleri Scania İle Gerçekleşiyor
 • 2009 yılına art arda gerçekleştirdiği teslimatlarla giren Scania, meşrubat taşımacılığından, inşaat sektörüne tüm nakliyecilerin tercihi olmaya devam ediyor.

  2009 yılının ilk günlerinden itibaren gerçekleştirdiği seri teslimatlar ile ithal ağır ticari araç sektörünün lider markası olmaya devam eden Scania ürün ve hizmetlerinde fark yaratarak birbirinden çeşitli sektörlerin ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor. İçecek taşımacılığı yapan Sır Meşrubat, inşaat sektörüne hizmet veren Gemikaya Grup, kömür taşımacılığı yapan Doğal Kömür ve ilaç lojistiği sektörünün önde gelen firmalarından Hakan Nakliyat, filolarını Scania ile güçlendiren firmalar arasında yer aldı. 

  SIR Meşrubat: Scania almak bir ayrıcalıktır…
  İstanbul, Ankara ve Antalya'ya başta meşrubat olmak üzere soda ve su taşımacılığı yapan Sır Meşrubat, Ankara Çalışkan Otomotiv'den 3 adet G 420 CA4x2 HNA satın aldı. Çalışkan Otomotiv'in tesislerinde gerçekleştirilen teslimat törenine Doğuş Otomotiv Scania Filo Satış Şefleri Azmi Çomak ve Burak Yener Kılıç, Sır Meşrubat ortakları Mesut Küpen ile Murat Mete ve Çalışkan Otomotiv'den Bülent Gürbüz katıldı.

  İlk etapta yakıt sistemlerini incelemek için Scania aldıklarını belirten Sır Meşrubat yetkilileri Scania almanın bir ayrıcalık olduğunu söyleyerek "Hem sağlamlığı, hem de düşük yakıt tüketimi nedeniyle Scania'lardan çok memnun kaldık. Filomuzda 32 araç var ama bunlar ilk Scania'larımız. Çok memnunuz Scania ile devam etmek istiyoruz. İlk etapta 2 tane daha almayı düşünüyoruz." açıklamasında bulundular.

  Doğal Kömür: Scania bir sevdadır…
  Merkezi Manisa Soma'da bulunan Doğal Kömür, Ankara Ağır Vasıtadan 1 adet R 420 CA 4x2 HNA satın aldı.  1988 yılında kurulan ve kömür nakliyesi gerçekleştiren Doğal Kömür Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çatal, 1992 yılından bu yana Scania'cı olduklarını belirterek "Scania bir sevdadır. Scania kullanan bir daha başka bir markaya binemez. Taşıt alım kararı verdiğimizde en yakın Scania Yetkili Satıcısına gideriz" dedi.

  İzmir'de bulunan Ankara Ağır Vasıta'nın tesislerinde düzenlenen teslimat törenine İbrahim Çatal'ın yanı sıra Doğuş Otomotiv ve Ankara Ağır Vasıta'nın yetkilileri de katıldı.

  Gemikaya Grup: Çözümü Scania'da bulduk…
  İstanbul'dan Iğdır ve Nahçıvan'a inşaat malzemesi taşımacılığı hizmeti veren Gemikaya Grup, deneme amaçlı kullanmaya başladığı Scania ile devam etme kararı aldı ve Aykan Motor Yetkili Satıcısından 10 adet G420 CA 4x2 HNA satın aldı.
   
  Aykan Motor Servis Ltd. Şti'nin tesislerinde gerçekleştirilen teslimat törenine Gemikaya Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çelebi ile Scania Bölge Satış Şefi Ali Boztay ve Krone Bölge Satış Şefi Barış Erhan katıldı.

  Filolarında 100 araç bulunduğunu ancak ilk Scania'larını aldıklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Çelebi "Yıllardır başka marka araçlar kullandık. Bugün ise bir süre önce deneme amacıyla aldığımız Scania'nın performansını görünce geç kaldığımızı anladık. Ancak zararın neresinden dönersek kardır düşüncesi ile hemen 10 adet Scania satın almaya karar verdik. Sanırım bundan sonraki alımlarımızda da bu marka üzerine yoğunlaşacağız" açıklamasında bulundu.

  Hakan Nakliyat: Her zaman Scania tercih edilir…
  İlaç lojistiği konusunda Türkiye'nin önde gelen lojistik firmalarından Hakan nakliyatta Scania markasını tercih eden firmalar arasında yer aldı. İstanbul Merkezli Hakan Nakliyat, Flash Nakil Vasıtalarından aldığı 2 adet G 420 CA 4x2 HNA ile, Türkiye'nin her bölgesine taşımacılık gerçekleştirmek istiyor.

  Flash Nakil Vasıtaları Hadımköy tesisinde düzenlenen teslimat törenine Doğuş Otomotiv, Flash Nakil Vasıtaları yöneticileri ile Hakan Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Çıldır katıldı. Çıldır törende yaptığı konuşmada sağlamlık, çekiş gücü ve yakıt tasarrufu denildiğinde akla gelen ilk markanın Scania olduğunu belirterek "Scania varken her zaman Scania tercih edilir. Bizde bunu bildiğimizden Türkiye geneline yayılmayı düşündüğümüzde araç filomuza Scania katmak istedik" dedi. Hakan Nakliyat ilaç lojistiğinin yanı sıra kargo depolama ve günlük antrepo işletmesi hizmetleri de veriyor.

  Ağır taşımacılık sektörünün farklı alanlarında ihtiyaç duyulan özelliklere uygun tasarlanan, müşterilerinin ilk yatırımını en karlı hale getiren, çalışırken iş ortağı olan, satarken değer kaybettirmeyen Scania araçları, uzun yol taşımacılığından en zorlu yol ve arazi şartlarından, en hassas yüklerin taşınmasına kadar birçok sektöre hitap etmektedir.


 •    
   
     
   


  Copyright 2009 KCR Otomotiv A.Ş. Tüm hakları saklıdır.
  Tasarım ve Programlama:
  Zerkom Bilgisayar